System Version Title: Difference between revisions
| Line 371: | Line 371: | ||
| 064be9b3f0aabfda75944f03065d3a32f7523e67 | | 064be9b3f0aabfda75944f03065d3a32f7523e67 | ||
| CusHY#000f0000#MJE7we0zvVhAnXN9uCU7fQAM7GiqGHpR5ECuC9G_nuU= | | CusHY#000f0000#MJE7we0zvVhAnXN9uCU7fQAM7GiqGHpR5ECuC9G_nuU= | ||
|- | |||
| 16.0.0 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 16.0.0-3.0 | |||
| be1a2ac25b07bcd6f16924127003bbeb1b46ca19 | |||
| CusHY#00100000#k_VrW8iX7QgupPlYZYhg3dLEVDhqGN_iXW5Mm0VYEvQ= | |||
|} | |} | ||