OLSC services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (2 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
| Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| 205 || [11.0.0+] [[#RequestGetDataTransferPolicyAsync]] | | 205 || [11.0.0+] [[#RequestGetDataTransferPolicyAsync]] | ||
|- | |||
| 206 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 300 || [8.0.0+] [[#GetUserSaveDataProperty]] | | 300 || [8.0.0+] [[#GetUserSaveDataProperty]] | ||
|- | |- | ||
| 301 || [8.0.0+] [[#SetUserSaveDataProperty]] | | 301 || [8.0.0+] [[#SetUserSaveDataProperty]] | ||
|- | |||
| 302 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 400 || [10.1.0+] [[#CleanupSaveDataBackupContextForSpecificApplications]] | | 400 || [10.1.0+] [[#CleanupSaveDataBackupContextForSpecificApplications]] | ||
| Line 94: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| 913 || [10.1.0+] [[#GetSeriesInfoForSaveDataBackup]] | | 913 || [10.1.0+] [[#GetSeriesInfoForSaveDataBackup]] | ||
|- | |||
| 914 || [20.2.0+] | |||
|- | |- | ||
| 1000 || [7.0.0-8.1.0] | | 1000 || [7.0.0-8.1.0] | ||
| Line 319: | Line 325: | ||
|- | |- | ||
| 25 || [10.1.0+] FindTransferTaskInfo | | 25 || [10.1.0+] FindTransferTaskInfo | ||
|- | |||
| 26 || [20.1.0+] | |||
|- | |||
| 27 || [20.1.0+] | |||
|- | |||
| 28 || [20.1.0+] | |||
|- | |||
| 29 || [20.1.0+] | |||
|- | |||
| 30 || [20.1.0+] | |||
|} | |} | ||
| Line 400: | Line 416: | ||
|- | |- | ||
| 27 || [20.0.0+] | | 27 || [20.0.0+] | ||
|- | |||
| 28 || [20.2.0+] | |||
|- | |||
| 29 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 800 || [20.0.0+] | | 800 || [20.0.0+] | ||
|- | |- | ||
| 900 || [11.0.0+] SetLoadedDataMissing | | 900 || [11.0.0+] SetLoadedDataMissing | ||
|- | |||
| 901 || [20.2.0+] | |||
|} | |} | ||