PTM services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
| 24 || [20.0.0+] | | 24 || [20.0.0+] | ||
|- | |||
| 25 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 26 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 27 || [21.0.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
| 24 || [20.0.0+] | | 24 || [20.0.0+] | ||
|- | |||
| 25 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 26 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 27 || [21.0.0+] | |||
|} | |} | ||