OMM services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| (2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| 29 || [19.0.0+] GetCradleStatusChangeEvent | | 29 || [19.0.0+] GetCradleStatusChangeEvent | ||
|- | |||
| 40 || [20.0.0+] | |||
|- | |||
| 41 || [20.0.0+] | |||
|- | |||
| 50 || [20.1.0+] | |||
|- | |||
| 300 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 301 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 500 || [14.0.0+] LblSwitchBacklightOnForAm | | 500 || [14.0.0+] LblSwitchBacklightOnForAm | ||