GPU: Difference between revisions

Link to orphaned page
 
(3 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 22: Line 22:
|-
|-
| 0-11 || Method address
| 0-11 || Method address
|-
| 12 || Reserved
|-
|-
| 13-15 || Method subchannel
| 13-15 || Method subchannel