Sockets services: Difference between revisions
rip ipv6 |
|||
| Line 151: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
| 9 || CancelSocketCall | | 9 || CancelSocketCall | ||
|- | |||
| 10 || ? | |||
|- | |||
| 11 || ? | |||
|} | |} | ||
rip ipv6 |
|||
| Line 151: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
| 9 || CancelSocketCall | | 9 || CancelSocketCall | ||
|- | |||
| 10 || ? | |||
|- | |||
| 11 || ? | |||
|} | |} | ||