SVC: Difference between revisions
| Line 442: | Line 442: | ||
|- | |- | ||
| 8 || Can be used with [[#svcSetMemoryPermission]] | | 8 || Can be used with [[#svcSetMemoryPermission]] | ||
|- | |||
| 15 || Can be used with [[#svcSetProcessMemoryPermission]] | |||
|- | |- | ||
| 15 || Can be used with [[#svcMapMemory]] | | 15 || Can be used with [[#svcMapMemory]] | ||