Secure Monitor: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| 17 || [5.0.0+] [[#Package2Hash]] | | 17 || [5.0.0+] [[#Package2Hash]] | ||
|- | |||
| 18 || [S2] | |||
|- | |||
| 19 || [S2] | |||
|- | |||
| 256-280 || [S2] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| 17 || [5.0.0+] [[#Package2Hash]] | | 17 || [5.0.0+] [[#Package2Hash]] | ||
|- | |||
| 18 || [S2] | |||
|- | |||
| 19 || [S2] | |||
|- | |||
| 256-280 || [S2] | |||
|} | |} | ||