ETicket services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 191: | Line 191: | ||
|- | |- | ||
| 1037 || [20.0.0+] | | 1037 || [20.0.0+] | ||
|- | |||
| 1038 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 1501 || [6.0.0+] | | 1501 || [6.0.0+] | ||
| Line 232: | Line 234: | ||
| 2601 || [13.0.0+] | | 2601 || [13.0.0+] | ||
|- | |- | ||
| 3001 || [7.0.0-15.0.1] | | 3001 || [21.0.0+] ([7.0.0-15.0.1] ) | ||
|- | |- | ||
| 3002 || [7.0.0-15.0.1] | | 3002 || [7.0.0-15.0.1] | ||
| Line 343: | Line 345: | ||
|- | |- | ||
| 18 || [16.0.0+] | | 18 || [16.0.0+] | ||
|- | |||
| 19 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 100 || | | 100 || | ||
| Line 512: | Line 516: | ||
|- | |- | ||
| 50 || [20.0.0+] | | 50 || [20.0.0+] | ||
|- | |||
| 51 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 8000 || | | 8000 || | ||