Display services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 432: | Line 432: | ||
|- | |- | ||
| 2102 || [5.0.0+] ConvertScalingMode | | 2102 || [5.0.0+] ConvertScalingMode | ||
|- | |||
| 2103 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 2450 || [[#GetIndirectLayerImageMap]] | | 2450 || [[#GetIndirectLayerImageMap]] | ||