Error Report services: Difference between revisions

No edit summary
Line 16: Line 16:
| 4 || [3.0.0-11.0.1] UpdatePowerOnTime
| 4 || [3.0.0-11.0.1] UpdatePowerOnTime
|-
|-
| 5 || [3.0.0-11.0.1] UpdateAwakeTime
| 5 || [21.0.0+] ([3.0.0-11.0.1] UpdateAwakeTime)
|-
|-
| 6 || [5.0.0+] SubmitMultipleCategoryContext
| 6 || [5.0.0+] SubmitMultipleCategoryContext
Line 43: Line 43:
|-
|-
| 30 || [12.0.0+] InvalidateForcedShutdownDetection
| 30 || [12.0.0+] InvalidateForcedShutdownDetection
|-
| 40 || [21.0.0+]
|}
|}