NIM services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 188: | Line 188: | ||
| 91 || [6.0.0-14.1.2] | | 91 || [6.0.0-14.1.2] | ||
|- | |- | ||
| 92 || [6.0.0-19.0.1] RequestQueryRevokeReason | | 92 || [21.0.0+] ([6.0.0-19.0.1] RequestQueryRevokeReason) | ||
|- | |- | ||
| 93 || [6.0.0+] RequestReportActiveELicenses | | 93 || [6.0.0+] RequestReportActiveELicenses | ||
| Line 345: | Line 345: | ||
|- | |- | ||
| 173 || [20.1.0+] | | 173 || [20.1.0+] | ||
|- | |||
| 174 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 175 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 176 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 177 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 2000 || [20.0.0+] | | 2000 || [20.0.0+] | ||