SSL services: Difference between revisions
Document ApiVersion 5 |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| 9 || [14.0.0+] [[#ClearTls12FallbackFlag]] | | 9 || [14.0.0+] [[#ClearTls12FallbackFlag]] | ||
|- | |||
| 10 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 11 || [21.0.0+] | |||
|} | |} | ||
| Line 560: | Line 564: | ||
|- | |- | ||
| 9 || [[#ClearTls12FallbackFlag]] | | 9 || [[#ClearTls12FallbackFlag]] | ||
|- | |||
| 10 || [21.0.0+] | |||
|- | |||
| 11 || [21.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 100 || [[#CreateContextForSystem]] | | 100 || [[#CreateContextForSystem]] | ||