SSL services: Difference between revisions

Yannik (talk | contribs)
Document ApiVersion 5
No edit summary
Line 33: Line 33:
|-
|-
| 9 || [14.0.0+] [[#ClearTls12FallbackFlag]]
| 9 || [14.0.0+] [[#ClearTls12FallbackFlag]]
|-
| 10 || [21.0.0+]
|-
| 11 || [21.0.0+]
|}
|}


Line 560: Line 564:
|-
|-
| 9 || [[#ClearTls12FallbackFlag]]
| 9 || [[#ClearTls12FallbackFlag]]
|-
| 10 || [21.0.0+]
|-
| 11 || [21.0.0+]
|-
|-
| 100 || [[#CreateContextForSystem]]
| 100 || [[#CreateContextForSystem]]