Capture services: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
 
Line 123: Line 123:
|-
|-
| 50001 || [19.0.0+]  
| 50001 || [19.0.0+]  
|-
| 50010 || [21.0.0+]
|-
|-
| 50011 || [19.0.0+] GetAlbumAccessResultForDebug
| 50011 || [19.0.0+] GetAlbumAccessResultForDebug