Account services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 369: | Line 369: | ||
|- | |- | ||
| 290 || [8.0.0+] GetRequestForNintendoAccountUserResourceView || | | 290 || [8.0.0+] GetRequestForNintendoAccountUserResourceView || | ||
|- | |||
| 290 || [21.0.0+] || | |||
|- | |- | ||
| 300 || [6.0.0+] TryRecoverNintendoAccountUserStateAsync || Returns an [[#IAsyncContext]]. | | 300 || [6.0.0+] TryRecoverNintendoAccountUserStateAsync || Returns an [[#IAsyncContext]]. | ||
| Line 1,400: | Line 1,402: | ||
|- | |- | ||
| 290 || [8.0.0+] GetRequestForNintendoAccountUserResourceView || | | 290 || [8.0.0+] GetRequestForNintendoAccountUserResourceView || | ||
|- | |||
| 291 || [21.0.0+] || | |||
|- | |- | ||
| 300 || [6.0.0+] TryRecoverNintendoAccountUserStateAsync || Returns an [[#IAsyncContext]]. | | 300 || [6.0.0+] TryRecoverNintendoAccountUserStateAsync || Returns an [[#IAsyncContext]]. | ||