System Version Title: Difference between revisions
| Line 376: | Line 376: | ||
| be1a2ac25b07bcd6f16924127003bbeb1b46ca19 | | be1a2ac25b07bcd6f16924127003bbeb1b46ca19 | ||
| CusHY#00100000#k_VrW8iX7QgupPlYZYhg3dLEVDhqGN_iXW5Mm0VYEvQ= | | CusHY#00100000#k_VrW8iX7QgupPlYZYhg3dLEVDhqGN_iXW5Mm0VYEvQ= | ||
|- | |||
| 16.0.1 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 16.0.1-1.0 | |||
| 8b55ab2d7248f88a5cc35cfd0859e57a6d1b7e87 | |||
| CusHY#00100001#qHay53MkzVLOUU_Iy7_kyPlUMnaoi7HXCAmESYTft_c= | |||
|} | |} | ||