Error codes: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 370: | Line 370: | ||
| 238 || Ectx | | 238 || Ectx | ||
|- | |- | ||
| 239 || | | 239 || Mnpp | ||
|- | |- | ||
| 240 || | | 240 || | ||
| Line 381: | Line 381: | ||
|- | |- | ||
| 244 || Dp2hdmi | | 244 || Dp2hdmi | ||
|- | |||
| 245 || | |||
|- | |||
| 246 || Sprofile | |||
|- | |||
| 247 || | |||
|- | |||
| 248 || | |||
|- | |||
| 249 || | |||
|- | |||
| 250 || Ndrm | |||
|- | |- | ||
| 300 || | | 300 || | ||