Error codes: Difference between revisions
| Line 229: | Line 229: | ||
|- | |- | ||
| 203 || Ldn | | 203 || Ldn | ||
|- | |||
| 204 || Cs | |||
|- | |- | ||
| 205 || Irsensor | | 205 || Irsensor | ||
| Line 229: | Line 229: | ||
|- | |- | ||
| 203 || Ldn | | 203 || Ldn | ||
|- | |||
| 204 || Cs | |||
|- | |- | ||
| 205 || Irsensor | | 205 || Irsensor | ||