Error codes: Difference between revisions
| Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
| 669 || ARP | | 669 || ARP | ||
|- | |||
| 810 || [[Internet_Browser|Whitelisted-applet]] | |||
|- | |- | ||
| 811 || [[Internet_Browser|ShopN]] | | 811 || [[Internet_Browser|ShopN]] | ||
| Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
| 669 || ARP | | 669 || ARP | ||
|- | |||
| 810 || [[Internet_Browser|Whitelisted-applet]] | |||
|- | |- | ||
| 811 || [[Internet_Browser|ShopN]] | | 811 || [[Internet_Browser|ShopN]] | ||